انواع لوستر

در مقاله فوق لوستر تندیس می خواهد انواع لوستر را به شما بیننده گرامی معرفی کند، تا شما تنوع لوسترها را کنارهم مشاهده نمایید و با کم‌ترین مشخصات برای هر محصول، لوستر تندیس می‌خواهد که تفاوت آنها را هم ببینید. لوستر واژه‌ای با ریشه فرانسوی (Luster) است که در زبان فاسی با همین نام متداول هست یا نورافشان وسیله‌ای برای نگه‌داشتن یک یا چند لامپ است که معمولاً به صورت ثابت بر سقف یا روی دیوار نصب می‌گردد.   

انواع لوستر 

1- لوستر بلوری 2- لوستر برنجی 3- لوستر دوگلس 4- لوستر اس‌ام‌دی 

لوستر بلوری: لوستری که تمام بدنه از بلور یا کریستال (شیشه) بوده، هم‌چون بدنه، شاخه‌ها، ریسه‌ها، زنبق‌ها، کاسه لوستر از بلور (کریستال) تولید می‌شود. این لوستر را می‌توان به صورت تک‌پوست یا دوپوست با رنگ‌های متنوع رنگ کرده، که این رنگ‌ها در کوره با دمای خاص پخته تا اینکه رنگ بر روی لوستر بلوری ثابت باشد و بماند. 

انواع لوستر+لوستر بلوری+لوستر کریستال

2- لوستر برنجی: لوستری که تمام و یا نیمی از لوستر از فلزی به‌نام برنج بوده، لوستر تمام برنج هم‌چون بدنه، شاخه‌ها از برنج تولید می‌شود. لوستر برنجی با لاله بلوری تولید می‌شود. شایان ذکر است که فلز برنج با برنز متفاوت است این مطلب را در مقاله‌ای جداگانه به شما ارائه می نماییم. 

انواع لوستر+لوستر برنجی

3- لوستر دوگلس: لوستری که از فلز و شیشه تولید می‌شود. لوستر دوگلس دارای بدنه اصلی و شاخه‌های لوستر از فلز (فولاد سبک) و حباب لوستر از دو شیشه شفاف تولید و ارائه می‌شود.

انواع لوستر+لوستر دوگللس

4- لوستر اس‌ام‌دی: لوستر ال‌ای‌دی (اس‌ام‌دی) ویژگی‌هایی خاصی دارند که باعث تمایز آنها از دیگر لوسترها می‌شود. این لوسترها معمولا از ترکیب لامپ‌های LED و سرپیچ‌های شمعی E14 ساخته شده‌اند. این نوع لوسترها یک سینی از جنس استیل دارند که ضد زنگ است. لوسترهای ال‌ای‌دی (اس‌ام‌دی) شکل‌های مختلفی از جمله دایره، مستطیل و مربع دارند. در این لوسترها با استفاده از کنترل از راه دور می توان رنگ لوستر را تغییر داد.

 انواع لوستر+لوستراس‌ام‌دی

شایان ذکر این است لوسترها در شرکت تندیس انواع محصول برای هر لوستر مانند: لوستر آویز، لوستر سقفی، استند کنار سالنی، دیوارکوب تک و دو شاخه در بعضی از لوسترها آباژور و شمعدان ست نیز تولید می‌شود. لوسترهایی که در این مقاله اعلام شدند با قابلیت شیدخور و بدون شید طراحی و در معرض دید شما قرار گرفته است.

سفارش آنلاین

whatsapp   instagram   telegram

قبل از نهایی کردن خرید، برای اطمینان از صحت قیمت ها با ما تماس بگیرید