لوستر آریا شید حلقه ای سفید

لوستر آریا 6 شاخه شید حلقه‌ای مناسب برای فضاهایی با محیط مدرن و فانتزی! این طرح به دلیل فرم‌های غالب منحنی و همین‌طور رنگ غالب سفید با محیط سنگین و با وقار هماهنگی ایجاد کرده و در مکان‌های پر هیجان و لوکس بسیار پر کاربرد است. آریا شید حلقه‌ای 6 شاخه سفید بدون هیچ‌گونه تغییر رنگ یا خوردگی در اتصالات نتیجه دقت و وسواس ما در مورد رضایت شما تندیسی‌های عزیز است. تثبیت رنگ توسط روش پخت کوره‌ای، لوسترهای بلوری موجود در مجموعه تندیس همگی شامل گارانتی ۵ ساله ثبات و ماندگاری رنگ هستند(در صورت استفاده نکردن از مواد شوینده خورنده مانند وایتکس، الکل و .... در هنگام تمیز نمودن). قابلیت سفارش رنگ‌های خاص و همین‌طور طرح پارچه مد نظر شما بر روی شید (کلاهک) این سری از محصولات تندیس را خاص و استثنایی نموده است.

موجود در تعداد شاخه‌های ۴ شاخه تا ١٠شاخه. سری لوسترهای بلوری که امروزه طرح محبوب و برتر اروپا و آمریکاست در ۴۰ رنگ مختلف قابل تولید است. در ۴۰ رنگ متنوع قابل سفارش است...چند نمونه از رنگ‌ها در گالری محصول به نمایش در آمده است.

محصولات جانبی: استند کنار سالنی ست، دیوارکوب ست، آباژور رومیزی ست

قطر شید حلقه‌ای 4 و 5 شاخه: 50cm               

قطر شید حلقه‌ای 6 شاخه: 65cm

ارتفاع بدون زنجیر به انضمام آویزهای کریستال: 65   

امکان فروش آنلاین و حضوری وجود دارد و ارسال به تهران و سراسر کشور. سفارش تک‌پوست ظرف 10 روز کاری و دو‌پوست 15 روز کاری آماده می‌شود. ارسال شهرستان از طریق باربری و اتوبوسرانی صورت می‌گیرد و حداکثر دو روز زمان می‌برد. هزینه ارسال با مشتری، بستگی به وزن و حجم بار دارد و بایستی کارشناسی شود و پس پرداخت می‌شود.

سفارش آنلاین

فلیترهای جستجو
لوستر
سفید
مشکی
کرم
آریا شید حلقه ای 4 شاخه
+ -
3,320,000 تومان
آریا شید حلقه ای 6 شاخه
+ -
4,680,000 تومان
آریا شید حلقه ای 5 شاخه
+ -
4,000,000 تومان
آریا شید حلقه ای 8 شاخه
+ -
6,050,000 تومان
نظر مشتریان
پیام شما
نام و نام خانوادگی:

شماره تماس (نمایش داده نمی شود):

کد امنیتی:
captcha

متن پیام: (نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد)


مطالب مرتبط:
whatsapp   instagram   telegram

قبل از نهایی کردن خرید، برای اطمینان از صحت قیمت ها با ما تماس بگیرید