لوستر اس‌ام‌دی دو حلقه بیضی

لوستر اس‌ام‌دی دو حلقه بیضی 60*40 به همراه ریموت کنترل جهت تغییر شدت نور و نوع رنگ. جلوه واقعی تلالو نور و درخشش رنگ‌ها در آویزهای اس‌ام‌دی تندیس، پر نور و چشمگیر. با تنوع در فرم و طرح و اندازه. آویز 2حلقه با کرستال‌های سفید مرغوب (متفاوت از هر آویز اس ام دی دیگر) با کریستال‌های داخلی حلقه ها دنیایی از تلالو نور را تجربه کنید. سطح کریستالی زیر کار این درخشش رو چندین برابر می‌کند.

این کار در طرح ها و اندازه‌های مختلف برای شما طراحی شده است از جمله با قابلیت تغییر ارتفاع و بسیار سبک. هم‌چنین با کوتاه شدن سیم ها این آویز برای سقف های کوتاه بسیار مناسب است.

از ویژگی‌های لوسترهای اس‌ام‌دی مصرف پایین انرژی و عمر بالای لامپ‌ها است. به علاوه این محصول دارای ۵ سال گارانتی شرکتی و خدمات پس از فروش است.

اندازه حلقه‌ها:60*40 سانتیمتر /کریستال سایز 5×3/ کف آینه‌ای

وزن: 4/5 کیلوگرم

امکان فروش آنلاین و حضوری وجود دارد. سفارش‌ها‌ در این بخش معمولا آماده هستند، در صورت ناموجود بودن 10 تا 12 روز کاری زمان می‌برد. ارسال شهرستان از طریق باربری و اتوبوسرانی صورت می‌گیرد و حداکثر دو روز زمان می‌برد. هزینه ارسال با مشتری، بستگی به وزن و حجم بار دارد و بایستی کارشناسی شده و پس پرداخت می‌شود.

سفارش آنلاین

فلیترهای جستجو
لوستر
طلائی
کروم
کریستال سفید 3*3
کریستال سفید 3*5
اس ام دی دو حلقه بیضی 60*40
+ -
4,060,000 تومان
اس ام دی دو حلقه بیضی 60*40
+ -
4,780,000 تومان
مطالب مرتبط:
whatsapp   instagram   telegram

قبل از نهایی کردن خرید، برای اطمینان از صحت قیمت ها با ما تماس بگیرید